Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: -13,64%

Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA?

Zgłoś do moderatora
A kogóż to moje piękne oczy widzą? Myślałem że sprzedałeś wszystko tak jak na CWA. Kto wisi na haku, ten wisi. Ja się załadowałem stosunkowo niedawno, gdy znany antywskaźnik pisał na forum, że akcjonariusze są poubierani i ugotowani na amen i że będzie jeszcze gorzej. Na CWA idealnie odwrotnie się sprawdziło gdy jęczał przy 60 groszach. No i tu stratny też nie jestem i raczej nie będę, też się spodziewam infa, jeśli nie pod emisję, to pod wyjście Górskiego. Na giełdzie kapitał płynie do cierpliwych od niecierpliwych, jak to mawia wujaszek Buffett.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA 4,01% 0,57 2021-06-22 14:27:35
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.