Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,66 zł , zmiana od tamtej pory: 12,42%

Re: Czy powtórzy się scenariusz z CWA?

Zgłoś do moderatora
I pewnie w ciągu 3 najbliższych tygodni jakieś info będzie, a czy będzie to petarda czy kapiszon, to się okaże. Wiele osób wisi tu na hakach w okolicach złotówki i może być ciężko to przebić, no ale dla Górskiego nic trudnego :P Na CWA wjechali na nowe maksima pod przejęcie Minutor Energia, mimo tego że emisja jest tam po 30 groszy. Tutaj życzą sobie 40 groszy za sztukę i czekam cierpliwie na jakieś sensowne uzasadnienie tej ceny

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
JWA -6,31% 0,74 2021-05-10 15:20:50
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.