A co tu trolowac gniota podbili na 15gr,wysypali akcje i zlecial na 9gr.
Jak pisali merytorycznie na tej pompce gdy dobijało don14-15gr i żeby uważać to takich wyzej piszący opluwali a teraz zachciewa im się normalnej dyskusji.
Kto miał zarobic zarobil, cwaniactwo wisi na gniocie. Na gieldzie się zarabia a nie kupuje akcje i broni zażarcie spółki stosujac zasadę kupiłem to mam racje, wszyscy się mylą daleko nie zajedzie się.