Kiedyś to byli trole..., dziś prawdziwych troli już nie ma..., popierdółki jakieś.
Człowiek dokupiłby grzecznie w dobrej cenie..., podziękowałby.
Zaglądam na forum, a tutaj jakieś przytulaki i pajace z rozdwojeniem jaźni.
Dodatkowo skończyły im się pomysły, cisza, aż szumi.
Dawajcie żuczki, nie opiep...ć, się!