Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,04 zł , zmiana od tamtej pory: -47,12%

Re: Czy mógłby ktoś mi wyjaśnić na czym polega działalność firmy?

Zgłoś do moderatora
Uściślając to PF(teraz Oxygen) zostało przejęte przez mousetrap.games producenta gier na platformy mobilne, zostało wyemitowanych ponad 40mln akcji które zostały objęte przez ludzi z MG, następnie 8mln które zostały zaoferowane w kampanii crowdfundingowej link po cenie 0,25zł (na tyle MG wycenia obecnie ten biznes).

Oxygen to: Mousetrap Games oraz Glass Cannon Games (prawa majątkowe do gry Jars)

Kilka produkcji:
Rocat Jumpurr: link
Jars: link
Run the Beat: link
W Poszukiwaniu Browaru - Blok Ekipa: link

Na ten moment wycena jest z kosmosu:)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OXYGEN -1,43% 0,55 2022-01-25 16:46:48
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.