Dnia 2018-01-19 o godz. 09:58 ~Xlarge napisał(a):
> Dnia 2018-01-19 o godz. 09:22 ~Tom napisał(a):
> > Nie, Microsoft nie kupuje BitEvil.
> > Inwestorzy tej spółki stracą na tej inwestycji i MS w przeciwieństwie do polaków o tym wie.
>
> dzisiaj bitcoin 30% w góre durniu
Wyzywa od durniów a sam durnie pisze. Bitcoin nie ma nic wspólnego z Bitevil.