Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  8,34 zł , zmiana od tamtej pory: 17,99%

Re: Czy ktoś w końcu się wysypie po te 8,5 pln ?

Zgłoś do moderatora
Prawie 1 zł na akcję za poprzedni okres. W tym okresie patrząc na wyniki przekroczą zeta i spłacą znaczną część zobowiązań. Już sobie przyszykowali regulamin wynagrodzeń, czyli jest z czego dzielić. Do 2,5 zł to se nie wrati, ale życzę powodzenia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
SYGNITY 1,44% 9,84 2021-06-22 14:26:33
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.