Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: czy ktos to trzyma jescze???

Zgłoś do moderatora
Pojawił się jakiś inwestor zewnętrzny. To chyba dobrze?

Zarząd Ostatniemiejsca.pl S.A. ("Emitent") informuje, że ze względu na zmiany w koncepcji współpracy, a także w kontekście pojawienia się inwestora zewnętrznego, warunek określony w umowie, o której zawarciu informował raportem bieżącym nr 12/2013 nie zostanie spełniony. W związku z brakiem realizacji warunku umowa traktowana jest jako niezawarta.
Partnerzy wyrazili chęć prowadzenia dalszych negocjacji w celu wprowadzenia współpracy w życie na zbliżonych zasadach z uwzględnieniem nowych okoliczności. O wyniku negocjacji Emitent poinformuje odrębnym raportem.
Podstawa prawna: § 3 ust. 1 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect".

Osoby reprezentujące spółkę:

Tomasz Kozikowski - Prezes Zarządu

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
OEM 12,50% 0,09 2013-07-02 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.