Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  0,14 zł , zmiana od tamtej pory: -7,14%

Re: czy jest tutaj sternik ?

Zgłoś do moderatora
Każdy ma wolną wolę i sam decyduje o inwestycjach. Czy Ty inwestujesz uwzględniając forumowe spekulacje ? To gratuluje. Pewnie nie i każdy tu zapytany powie to samo. Zatem o co się martwisz ? ;-))) Co raz bardziej jestem przekonany o tym, że dobrze zrobiłem kupując i cały czas dokupując akcje. Pojawiło się sporo forumowych "dobrych wujków", którzy ostrzegają ;-))) Jeszcze raz pragnę bardzo serdecznie podziękować za dbanie o moje finanse. A jak umoczę na tej inwestycji to nie będę miał do nikogo pretensji. ;-))))) Pozdrawiam i życzę samych udanych inwestycji. Miłego dnia ;-)

p.s.

Ostatnio kolega Demolka wieszczył 7 groszy a tu spadło do 11 i odbiło do 17 groszy (zdechły kot ? możliwe), ja 50% zysku z części sprzedanych akcji "przytuliłem". Była okazja, dlaczego nie skorzystaliście ? ;-) I jeszcz dwa słowa do kolegi Demolki. Mylisz się, nie rozpracowałem systemu i nie mam patentu na zarabianie na giełdzie. Ale czasami udaje mi się trochę zarobić ;-)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEMOLEN 50,00% 0,13 2015-05-18 17:03:20
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.