jaka mega emisja? po co zlomrexowi placic za nowe akcje z pp (maja ponad 64% akcji cognoru) skoro bylaby to transakcja wplac-wyplac, praktycznie sam zlomrex zaplacilby sobie za swoj majatek przeniesiony do cognora, nie widze takiej mozliwosci, dostalem dzis informacje z cognora ze zastanawiaja sie nad sposobem finansowania zakupu od zlomrexu majatku, przed walnym ma byc upubliczniony sposob finansowania tych transakcji zakupu, osobiscie nie wierzee w emisje z pp, pozyjemy zobaczymy