Przyjrzyj się uważnie wynikom, spółka zanotowała wynik bliski zeru, popatrz jak to wygląda w latach ubiegłych. Do tego firma produkuje przede wszystkim PeCety, słyszałeś, żeby ktoś gdzieś jakoś ostatnio peceta kupował? NIE wszyscy kupują notebooki, więc wizja przyszłości jest co najmniej Cienka. Obserwuję tę spółkę bo można na niej nieźle zarobić kupując w okolicach 80gr można potem spokojnie sprzedać za 1.80 kwestia czasu, ale to ponad 100% zysku...
Więc czekam na kurs 80gr.