Przecież już od tygodni piszesz że będą groszówki,dlatego pomyślałem że to stało się już faktem i obkupiłeś się po pachy nie za 80gr a za 50gr albo i niżej,może nawet po 20gr(:-))))))))))))))))))))))))))))))))).Przecież fakt, że jest to jeden z tańszych papierów na GPW który w ostatnich wynikach kwartalnych pokazał dodatni wynik i zapowiada jeszcze lepszy w najbliższych kwartałach nie wyklucza spadków nawet na 10gr,nieprawdaż ? (:-)))))))))))))))