Dnia 2020-04-17 o godz. 18:20 ~CIEKAWY napisał(a):
> Co się dzieje z akcjami gdy spółka ogłasza upadłość? Wie może ktoś?
A co już upada?!! mącisz kretynskimi tematam!! mam też swoje przemyślenia i rade do motta Wieczorka
Wszystko jest trudne, nim nie stanie się proste.
Prościej byłoby ciągnąć Prezesie jedną srokę