też tak uważam niestety,,,,, i nikt mnie nie opłaca, kurs spółki sztucznie utrzymywany od długiego czasu ponad 2 zł jedna fabryka na ukrainie niewiele warta tak myślę avie leszcze bedziecie marzyć o 3 zł ... ja straciłem wiele zanim zrozumiałem te gierki, jedynie szwaby nic nie straciły bo biorą ogromne wynagrodzenia, no ale nie ma już co sprzedać i to bedzie powolna agonia dziada,,,