Długo wierzyłem w bajki prezia ale już NIE ŁUDZE SIĘ - TO JEST BANKRUT , kwestią niedalekiej
przyszłości jak będzie koniec. Kurs od dłuższego czasu jest utrzymywany sztucznie-gdyby nie to, kurs
byłby już bardzo niski - NA DZISIAJ TO RULETKA BEZ MOŻLIWOŚCI WYGRANIA
Gdzie są ci co widzieli PIĘKNE TECHNICZNE PRZESŁANKI DO WZROSTU ???? Dlaczego nie kupują- przecież
taka mega promocja. POWIEM WAM - BO TO TRUPEM PACHNIE i ZAKLINANIE RZECZYWISTOŚCI NIC NIE DA
tak pisałem 10.03.2019 i wcześniej i wcześniej , TO BANKRUT