Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,27 zł , zmiana od tamtej pory: -0,79%

Re: Czwartek więc same spadki

Zgłoś do moderatora
Kolego,od szczytu spadł trzydzieści kilka procent to raz,od ilu rósł to dwa,trzy to wszelkiej maści biznesmeni( oczywiście żart) co to chcieli miliony zarobić bez wysiłku.Na razie konkretów brak,to i kurs się osuwa przez malkontentów Jak Ty.Czy jest ryzyko?, oczywiście,jak w każdym biznesie.Pewne tylko śmierć i podatki.Pozytywem są spadki na małych obrotach i pomimo mojej całej niechęci do głównych,to jednak nie sprzedają.Dziwne co?bo jak twierdzisz Ty i wielu podobnych to wał,prawda?. I rzecz najważniejsza, pieniądze od niecierpliwych przechodzą do cierpliwych.Pozdrawiam i refleksji.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
DEFENCEH -7,35% 1,26 2025-10-30 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.