Forum Giełda +Dodaj wątek

Re: czemu taki spokój

Zgłoś do moderatora
ja wyskoczyłem przy 0,50 i nie żałuje bo tu już nic specjalnego nie będzie przynajmniej nie w najbliższym czasie, miało być tak pięknie 1 zł, a tu z dnia na dzień coraz niżej. Zero zainteresowania na kupnie a coraz więcej chce sprzedać.
  • czemu taki spokój Autor: ~bla bla
  • Re: czemu taki spokój Autor: ~brown

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PBSFINANSE 11,52% 0,37 2021-12-03 15:00:37
2021-11-29
Wyniki finansowe
2021-10-01
Rejestracja zmiany statutu Spółki.
2021-09-30
Wyniki finansowe
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.