Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  20,80 zł , zmiana od tamtej pory: 9,62%

Re: czemu spada?????

Zgłoś do moderatora
Tak, tak, kursy są ustawiane, wszystkim rządzi "Gruby", a giełda jest tylko po to, żeby okraść biedne, malutkie żuczki (które nie ważne co i za ile kupią, zawsze wierzą, że to co kupili będzie tylko rosło). Zawsze jest ktoś, "kto wie coś więcej" i zbija na tym kokosy, a żuczkom nic nie zostawi. Giełda, to szulernia, a polska giełda w dodatku bananowa szulernia (wiadomo że, jakby taki żuczek mógł inwestować w Londynie, albo Nowym Jorku, to dopiero by światu pokazał, "jak zarabiać mamy", ale niestety - banan).
Przykład do zastanowienia: między kwietniem a październikiem 2018, kurs Eurotela poleciał z 25 do 16 PLN (36%). Jednak wg szacunków, 2018 ma być rokiem rekordowych wyników. Gdzie jest ten "ktoś, kto wiedział coś więcej"?

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
EUROTEL 1,33% 22,80 2019-05-22 13:54:02
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.