Dnia 2016-09-30 o godz. 17:32 ~irekal napisał(a):
> widać komus z wiekszym portfelem zależy na utrzymaniu kursu w ryzach,zniecheceni sprzedaja a zainteresowany skupuje
tu ktoś większy nie musi nikogo zniechęcać, tylko po to robi ktoś podbitki, by od niego odbierali
jakiś zainteresowany kupuje?
między 2,24 a 2,27 - ilu stoi na półkach po lewej i jakie to sa wolumeny?
ile wypada na głowę?... - to ma być skup?!
no właśnie...