kolego kupiłem za 50 kilo wyszedłem ze stratą 17 k. odszkodowanie za stracone korzyści z innych społek powinienem za to czekanie dostać. pierw dam szansę po wynikach rocznych- nic się nie dzieje wręcz spada, czat z prezesem - spada. a cała giełda leci w górę, asbis - drogi przy 8, 14, 19,24 zł i nadal rośnie pod rekomendację z BOŚ, artifex reko na 12,6 zł idzie na 17,
ta spółka miała coś pokazać- pokazała akcjonariuszom faka, strata czasu i kapitału,
pzdr