wpuszczenie większej ilości funduszy do akcjonariatu - jak są IPO na giełdzie to przecież robią to samo zazwyczaj, główny sprzedaje część swoich akcji i wpuszcza innych inwestorów do spółki, zazwyczaj IPO są z otwarciami +50% w polsce ... dlaczego miałoby być inaczej na XTB?