Dnia 2023-05-10 o godz. 08:44 ~Januszex napisał(a):
> Przez forum przewija sie sugestia, ze to pod wejscie do WIG20 a jest inne wytłumaczenie sprzedania 6%?
> > Przecież przez to będą mieli sami mniej kasy z dywidendy.
> > Zwykle spółki komunikowały jaki jest powód ABB, ale tym razem cisza
Bo może mu pieniądze na inny pomysł są potrzebne? Na pewno krzywdy sobie nie robi a kurs wraz z rozwojem spółki będzie sporo wyżej.
BUY THE DIP