Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  1,30 zł , zmiana od tamtej pory: -15,38%

Re: Czekamy na walne?

Zgłoś do moderatora
Tak sobie myślę, czy to nie czasem jeden z tych funduszy wejdzie przez medcamp na giełdę, w krs mają już wpis, pod działalność holdingów finansowych, January coś tam kiedyś przebąkiwał, że te fundusze będą chciały wejść na mały parkiet, stworzyć coś na wzór JRH, w grudniu zeszłego roku mówił, że dużo dowiemy się na walnym, sprzedających brak, koszyk sprzedaży czyściutki, wystarczy wziąść 20tys no i mamy dwójeczkę z przodu. Coś wielkiego tu się kroi.
  • Czekamy na walne? Autor: ~Krecha
  • Re: Czekamy na walne? Autor: ~Ppp

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
MEDCAMP 5,77% 1,10 2022-12-08 13:20:22
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.