Dnia 2011-12-06 o godz. 13:52 ~xray napisał(a):
> Jak tak myslisz to moze oddam za te 0,15 polowe, tylko
> takich chetnych do oddawania w tym przedziale bedzie duzo
> wiecej.
nie bądź pazerny,po 14 też będzie ok,a teraz niech gruby sypie jak taki mocny w okradaniu ulicy z kapitału.