Dnia 2011-12-06 o godz. 13:37 ~xray napisał(a):
> Konkret..... dla Nas ( 0,20 i nizej) to juz teraz zabawa, a
> dla Ciebie widze, ze emocje dopiero sie zaczely......maluj
> nastepne AT
http://img819.imageshack.us/img819/4290/prode.jpg
mi 40% starczy na śmieciu,tak będzie wyglądać AT