widać jak na dłoni że nikt tego nie chce kupować. Natomiast sprzedawać chce sporo ludzi, tylko, problem tkwi w tym, że nie po takich cenach. Wyrzucenie większej ilości akcji spowodowało by zjazd kursu na 10-20 groszy, Nikt nie chce sprzedawać po takich cenach i mamy to co mamy czyli pat i zastój.