Czy wy nie widzicie że tu cały czas gra automat, kurs jest trzymany w ryzach i nie bardzo wiem dlaczego, ff jest poniżej miliona
a więc poniżej 10%. Wyniki w tym roku dużo lepsze /20 do 1/ a więc kurs powinien być dużo lepszy, automat ustawia go codziennie do poziomu, ff małe i nie ma kto tym ruszyć, spekuła niezainteresowana. Może będzie wykup akcji i dlatego kurs dryfuje, ja czekam na lepsze czasy, ale czy mam rację?.