Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  7,05 zł , zmiana od tamtej pory: -10,13%

Re: Czekamy.Ciekawe na co??

Zgłoś do moderatora
A ja uważam, że spółka która generuje zyski i nie załamała sie w czasie pandemi zasługuje na wyższa wycene.
Sama wartość kapitałów własnych (majątek w postaci gotówki, nieruchomości, samochodów, sprzętu, licencji) to ponad 8 zł na akcję. Plus oczywiście perspektywa zysków wyższych niż w 2020 roku.

Nic bardziej stabilnego i bezpiecznego w dziedzinie sieci komputerowych niz światłowód nie wymyslono jeszcze, grono klientów ORANGE przyrasta w tempie dwucyfrowym.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL -0,19% 6,34 2022-07-07 12:36:59
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.