Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,99 zł , zmiana od tamtej pory: -10,09%

Re: Czekamy.Ciekawe na co??

Zgłoś do moderatora
Jestem to od długiego czasu i takie pisanie o świetlanej przyszłości nie robią na mnie wrażenia. Kilka razy odbijało się tutaj kolo 7+ a potem grzecznie opadało. Rynek wycenia tą spółkę na 7 plus minus 1 zł i póki co nie ma co z tym walczyć. Teraz pewnie będzie gotowanie żaby do coś koło 6 zł. Nie ma co się przywiązywać do akcji jakiejkolwiek spółki. Moim zdaniem jak spadnie do 6 i może trochę niżej to ewentualnie można kupić akcje dlugoterminowo żeby nie stracić na inflacji ale nie ma co liczyć na jakieś spektakularne wzrosty typu 10+. Taka jest moja opinia.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 0,16% 6,28 2022-07-01 16:25:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.