Będą konkrety to przemówią ale jak na razie wyrywanie resztek akcji, taniej racze już nie będzie. Jedyna opcja to albo dokupić albo czekać cierpliwie o nie robić głupot że odkupisz taniej bo tu w każdej chwili może być mocny skok kursu. Ja tak myślę a wy rubta co chceta.