Dnia 2026-06-11 o godz. 08:15 ~Wyjaśniam napisał(a):
> To nie tak. Nie rozumiesz. A mi się nie chce tłumaczyć bo jak ktoś już ma akcje to jest w grupie towarzystwa wzajemnej adoracji i nic nie dociera. Tak czy inaczej urosnie ale jeszcze nie czas na to.
a kiedy będzie czas, jak odkupisz ? jeden z drugim siebie warci , ekonmista i wyjasnią buhaha