Ja wiem że to giełda że emocje że wielkie pieniądze Ale naprawdę nie naganiam myślę racjonalnie że bardzie pewnego i budżetowego sektora na rynku teraz nie ma I nie ma takiej możliwości żeby Zremb na tym nie skorzystał Tutaj naprawdę każdy dzień każdy tydzień każdy miesiąc może przynosić bardzo dobre wiadomości Łącznie z takimi jak dotacje fuzję połączenia kooperację zlecenia z europy i wiele innych Weszli w to głęboko i nasi i Europa Miliardy zaczęły płynąć Myślę że Zremb będzie wielką firmą Zarząd powinien wykorzystać tę sytuację