Przy Asbisie też rynek się nie mylił jak akcje sprzedawali w okolicach 6 zł jakiś niecały rok temu? To niech ten "rynek" lepiej się jednak ogarnie i zacznie czytać raporty i interesować się makootoczeniem:)
"Rynek" to ludzie, a ludzie jak najbardziej są omylni i kierują się emocjami, co zresztą ładnie tutaj widać.