wydymał nie jednego, mnie nawet bardzo i co zrobisz, nie miej nadzieji że na tej spółce coś odrobisz bo 3 zł to wszystko, majątek wyprzedany a i tak dalej długi, ja też wywaliłem nie dawno ostatnie sztuki bo wiedziałem że po wynikach bedzie gorzej i kupiłem za nie pakiecik CNG. Pomyśl w ub roku mieli CADM i osiągneli tak fatalne wyniki to co teraz bedzie ???