to niestety kolego zdziwiony nieprawda , w chwili ogłoszenia ceny czyli wtedy kiedy fundy ją ustaliły cena na rynku była około 10 zł.
czyli emisja była z dużym dyskontem do ceny rynkowej .
więc dziś , jeśli trzymać się podobnych zasad powinna być koło 3 złotych ,ale jak ktoś zapłaci 5 to spółka na pewno się zgodzi tylko kto? , chyba że będą super infa , kurs odjedzie na 8 , no to emisja po 5 . ale jakoś nie mam wiary w to.