Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  3,22 zł , zmiana od tamtej pory: -57,76%

Re: Czego nie wiemy ?

Zgłoś do moderatora
Mam kilka spolek wszystkie przynosza stale dochody. Dobre perspektywy wszystkie notowane kolo polowy wartosci ksiegowej. Ale tez wszystkie w 2 polowie roku spadaja ... zobacz sobie na swig 80 co sie dzieje z nim 20 procent stracil ostatnio? Taki sentyment. wig ciagniety jest przez kilka najwiekszych. Taka mala bessa na malych spolkach w obecnej hossie :-) I wyniki fundamenty sa na razie nie maja znaczenia.
  • Czego nie wiemy ? Autor: ~wyzurawiony
  • Re: Czego nie wiemy ? Autor: ~kulawakoza

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
HERKULES 10,12% 1,36 2025-12-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.