Dnia 2018-01-22 o godz. 11:23 ~jan_II napisał(a):
> Dnia 2018-01-22 o godz. 08:24 ~borys napisał(a):
> > Świetna sprawa. Nikt czegoś takiego nie robił wcześniej, zobaczcie jak długo, 4 godzin czatu, dużo pytań i odpowiedzi. Dziś ludzie którzy piszą bzdury na tym forum zostaną kompletnie pogrążeni.
>
> Dokładnie. A ja zapraszam na ten czat wszystkie hieny, niech się ujawnią i zadadzą wprost Pani Marii pytania jakie rzucają na forum bezpodstawnie. No proszę, odważcie się.
Rozumiem że te hieny to trolle naganiające na wzrosty . Co jednak z potężnym spadkiem ceny?
Czy na następnym czacie Zarząd coś powie na ten temat?