Nikt Cie nie zmusza do tej inwestycji , kazdy podejmuje sam ryzyko zwiazane z inwestycją w akcje . Ja osobiście tych ktorzy mnie ostrzegają i przestrzegają lub zbytnio zachęcają traktuje z dystansem . Kazdy ma prawo do wyrazania swoich opinii , ale po co ratowac świat udzielajac innym subiektywnych rad .