tez mi sie tak wydaje, była dzisiaj cofka kursu do +1.7 a na koniec itak pięknie prawie 6% wiec jest moc, teraz podaż będzie spadać, do tego czuje że będzie info o wzroście przychodów za czerwiec r/r ( zazwyczaj bylo to około 10-12 dnia miesiąca) i info o rozwoju foto, mysle ze 100 proc w tym roku jeszcze do zrobienia