Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  9,43 zł , zmiana od tamtej pory: -3,50%

Re: Czas najwyższy

Zgłoś do moderatora
Czego nierozumiesz. Ja tylko chcę aby ustawy były zgodne z prawem i Konstytucją RP. Zapewne nowy prezydent będzie podpisywał te które te wymagania spełniają a innych podpisywać nie może. Jak rząd spłodzi ustawę np. wiatrakową i będzie ona w zgodzie z prawem RP to zapewne taka ustawa zostanie podpisana. To czy rząd będzie w patowej sytuacji zależy od niego i ustaw jakie przedłoży prezydentowi do podpisu.

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
PGE 0,44% 10,21 2026-02-20 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.