Panowie, spokojnie. Ją siedzę na tej spółce od ponad roku, ze średnią 2,70zł i nawet nie myślę o sprzedaży nawet części. Traktuję tą inwestycję jako długoterminową. Ostatnie spadki są symboliczne i spokój to najlepsza rada. Osobiście stopniowo dokupuję i czekam na infa o kolejnych przyjęciach i inwestycjach, a z takim zarządem można spać spokojnie. Pozdrawiam cierpliwych.