Na podstawie jakich przesłanek chcesz ruszać w górę? Może tych słupów-koleżków przy pomocy których wyprowadzana jest kasa ze spółki? A może na podstawie pustego CLu i pustych półek? A może komornicy siedzący na kontach w jakiś magiczny sposób umacniają pozycję firmy w oczach inwestorów? Rozpędź się człowieku, mocno pochyl i znajdź jakąs najbliższą ścianę. To jedyne wyjście...