Ja tam widze SF robi swoje pomimo tej chorej nagonki na nich....
Patrząc z boku na forum... Szkoda się wypowiadać...
Nie słowa lecz czyny ja tam widze ze oni chcą i pracują moze nie z takim rozmachem jak pisali ale coś robia. A to nie na rękę tym chorym glowa..