Dnia 2022-02-15 o godz. 11:05 ~Allu7024 napisał(a):
> Oto co robią walkarze pobijają i sprzedają mln a ciułacze zostają z ochłapem
nie masz racji - oni żeby zarobić będą musieli windę zrobić aby te niby nic nie warte akcje stały sie na wagę złota - nie uzasadnione jest twierdzenie że spółka po debiucie jest nic nie warta - to oni mają problem a nie drobny leszcz