Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  6,57 zł , zmiana od tamtej pory: -4,57%

Re: Cyfrowy już startuje.....

Zgłoś do moderatora
Orange jest defensywny, w hossie nie powinien znacząco rosnąć. W bessie cokolwiek i owsem. 6,20 jest przyzwoitą ceną by chronić na nim kapitał, ale 8 zł to tu długie lata nie będzie. Póki nie zobaczymy dywidend, nie jest wart inwestycji celowych. Tylko poboczne, drobne. Ja tam się ustawiłem na 10k po 6,18. Drobne kółeczka można tu robić bezpiecznie na XTB, gzie nie ma prowizji i to jest OK :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
ORANGEPL 0,00% 6,27 2022-07-01 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.