Tak mam marne pojęcie o ekonomi ;-)) Tu sami eksperci na forum. A tak w wolnej chwili przeczytaj sobie co np. o kredytach sądził W. Buffett. Ale to dla Ciebie pewnie też gość co nie ma pojęcia o ekonomii...
p.s.
Będą mieli zyski ? Jesteś na 100% pewny ? Dasz mi gwarancję ? Kolejny wróżbita ... Echhh. Miłego dnia