Ja stosuję prostą zasadę, nie sugeruję się wypowiedziami istot forumowych (poczytam, pośmieję się i to wszystko) To są moje pieniądze i sam decyduję kiedy i w jakiej cenie kupić lub sprzedać. Dla mnie poziom 0,29 zł to teraz maksymalna kwota jaką mogę dać. Widząc co się dzieje. Wszyscy pieją, że jest cudnie. A ja to widzę z innej perspektywy. Nie powiem jak oceniam to co się dzieje, bo tu można mówić wyłącznie pozytywne rzeczy nt. spółki - w przeciwnym wypadku sąd ! ;-)) Zatem życzę miłego dnia.