Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  28,40 zł , zmiana od tamtej pory: 10,56%

Re: Coś się święci

Zgłoś do moderatora
To niebywałe, że taka bogata spólka, z takimi perspektywami rozwoju, na ultra rozgrzanym rynku deweloperskim nie kosztuje co najmniej 50 zł Wartośc ksiegowa to aktualnie 38 zł. W perspektywie dywidenda
Artykuł z dzisiejszy Pulsu Biznesu:
"W I kw. deweloperzy poprawili najlepszy do tej pory wynik — z IV kw. 2017 r.
Nowe mieszkania w największych miastach Polski (Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Trójmieście, Poznaniu i Łodzi) sprzedają się jak świeże bułeczki"

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
INSTALKRK 3,63% 31,40 2021-06-24 16:48:15
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.