"...Może nowy inwestor, może nie będzie upadłości i może jakieś delikatne przebranżowienie,..."
W klimacie "może",na rozstrzygnięcie oczekuje także to:
https://www.bankier.pl/wiadomosc/URSUS-S-A-w-upadlosci-Zazalenie-na-postanowienie-o-odmowie-wszczecia-dochodzenia-ws-zlozonego-przez-Emitenta-wniosku-o-wszczecie-postepowania-karnego-celem-ustalenia-czy-doszlo-do-popelnienia-przestepstwa-przez-funkcjonariuszy-lub-pracownikow-KNF-8241087.html
Ale jeśli zwyczajem syndyka,nie będzie dziś po godz.22:00,żadnego infa,to wzrost okaże się jedynie korekcyjny.