Forum Giełda +Dodaj wątek
Opublikowano przy kursie:  84,90 zł , zmiana od tamtej pory: 16,61%

Re: Coraz głośniej o newagu analitycy mówią że newag ma portfel na 10mid

Zgłoś do moderatora
Wystarczy policzyć zyski / rok.
2 mld przychodu 2025 da ok 360-380 mln zysku.
Jest 45 mln akcji daje to 8 pln zysku na 1 akcję.
Przy kursie 100 pln daje to C/Z 12,5
Aktualnie rynek wycenia Newag na C/Z 18,5.
Przy takim wskaźniku kurs wynosiłby 8x18,5 => 148 pln
Kumaci wiedzą co to oznacza :)

Treści na Forum Bankier.pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.

Bonnier Business (Polska) Sp.z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za informacje publikowane na Forum, szczególnie fałszywe lub nierzetelne, które mogą wprowadzać w błąd w zakresie decyzji inwestycyjnych w myśl artykułów 12 i 15 Rozporządzenia MAR (market abuse regulation). Złamanie zakazu manipulacji jest zagrożone odpowiedzialnością karną.

Zamieszczanie na Forum propozycji konkretnych decyzji inwestycyjnych w odniesieniu do instrumentu finansowego może stanowić rekomendację w rozumieniu przepisów Rozporządzenia MAR. Sporządzanie i rozpowszechnianie rekomendacji bez zachowania wymogów prawnych podlega odpowiedzialności administracyjnej.

Przypominamy, że Forum stanowi platformę wymiany opinii. Każda informacja wpływająca na decyzje inwestycyjne pozyskana przez Forum, powinna być w interesie inwestora, zweryfikowana w innym źródle.

[x]
NEWAG -1,20% 99,00 2025-12-03 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.